Про нас

   ВІПЛАСТ Холдинг Україна засноване в 2009 році двома підприємствами: Приватним підприємством «ВІП -2009» і ТОВ  ТМ ТермоІфбуд . Основною базою створення нашого підприємства стали технічні і виробничі потужності ВАТ «Київхімволокно».  Основними напрямками роботи підприємства є: переробка поліетиленових і поліпропіленових відходів і виробництва  вторинної гранули (регрануляту) поліпропіленового, поліетилену високого і низького тиску, а також дробленого ПП, ПНД, виробництва шпагату поліпропіленового, виробництва термоблоків  для будівництва термодому, імпорт, експорт промислової  хімічної сировини.

Наші партнери - відомі українські та європейські  покупці продукції.

Головний принцип роботи - запропонувати нашим клієнтам високу якість товару і хороше обслуговування.

   Найбільші вітчизняні постачальники  впродовж цих років плідно співпрацюють з нашим підприємством по поставках високоякісної сировини,  а саме: 

-біг-бегів із під (соди, крейди, кварцового піску, селітри, графіту), лому пластмас (ящики пп, пнд, і  інше)

-браку технічних відходів плівки поліпропіленової флексодруку, плівки поліетилену низького і високого тиску

-гранули первинної  полістирольної EPS ALPHAPOR SE 401

   Підприємство має власні офісні, складські та виробничі площі, має власний автотранспорт. Все це дає можливість своєчасно проводити прийом і відвантаження товару, налагоджувати  безперервно виробничий процес.

На сьогоднішній день підприємство виготовляє шпагат поліпропіленовий для обв’язки тюків при пресуванні сіна та соломи, для підв’язки виноградної лози; тепличних господарств, для  упаковки товарів, виготовлення канатів, риболовецьких сітей та інших господарських і технічних цілей.

Підприємтсво займається переробкою поліпропіленових і поліетиленових відходів і виробництвом гранули поліетиленової,поліпропіленової,яка використовується для лиття деталей із пластмас, екструзії (виробництво  пластикових труб, шпагату, плівок поліетиленових).

    У 2010 році підприємство власними силами, за безпосередньої участі та контролі фахівців,інженерно -технічних працівників  налагодило і освоїло випуск термоблоків для будівництва термодому, і виробництва плити пінополістирольної.