Термоблоки

 

Термоблоки - основа технології будівництва. Складаються з двох пінополістирольних плит, з'єднаних один з одним пінополістирольною   перемичкою. Вони виконують такі функції:

- Служать незнімною опалубкою для бетону, чим значно спрощують процес будівництва.

- Є утеплювачем стіни з двох сторін і надають їй унікальні теплоізоляційні властивості.

- Дозволяють значно знизити витрати на будівництво.

 

Основні переваги :

- Значне скорочення часу будівництва.

- Витрати на опалення будинку з термоблоків в порівнянні з цегляним будуть в 3-3.5 рази менше.

- Зниження витрат з транспортування матеріалів.

- Низька вартість блоків.

- Вигода від отримання додаткової корисної площі.

- "Тепла" опалубка дозволяє робити бетонування в зимовий час.

- Простота виробництва робіт.

- Не потрібно залучення спеціально навченого персоналу.

- Не схильний деструктивному впливу цвілі і грибків.

 

Технічні дані будови

Після завершення робіт з бетонування стін і перекриттів, що утворюється просторова система перехресних залізобетонних рам, об'єднана дисками залізобетонних перекриттів, в поєднанні з сходовими клітками, ліфтовими шахтами та іншими елементами будівель, забезпечує просторову жорсткість системи. Будинки, зведені за технологією "ТЕРМОДІМ" є капітальними спорудами з терміном експлуатації не менше 100 років.

 

Полегшена вага конструкції:

Невелика товщина стін і не суцільне заповнення стін і перекриттів бетоном дозволяє знизити споживання бетону та арматури, а відповідно і вагу конструкції в 1.5-2 рази. Це полегшує навантаження конструкції на грунт, знижує вимоги до фундаменту, а також дозволяє виробляти надбудови над існуючими будівлями без посилення фундаментних конструкцій.

 

Екологічність :

Пінополістирол є матеріалом, що давно використовується в будівництві. Завдяки своїм інертним властивостям він дозволений до застосування навіть в харчовій промисловості, для безпосереднього контакту матеріалу з продуктами харчування. Відсутність запаху і виділення шкідливих речовин відзначено всіма необхідними сертифікатами.