Дім з термоблоків


ТЕРМОДІМ - це будинок, стіни якого зведені з легких пінополістирольних блоків. Такі блоки називаються термоблоками, які , по суті, є незнімною опалубкою. Заповнені бетоном, вони створюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін пінополістирольної плитою - по 50 мм з кожного.

ТЕРМОБЛОК - основа нашої технології будівництва - складається з двох пінополістирольних плит, які з'єднані між собою пластиковою або такою ж пінополістирольною перемичкою.

 

Переваги використання термоблоків в якості основного стінового матеріалу:

 

1. Енергозбереження

За своєю теплопровідністю стіна з термоблоків є рівнозначною цегляній стіні товщиною 1800 мм або бетонній товщиною 2500 мм. Теплоізоляційний ефект термодому дозволяє значно знизити витрати на обігрів і вентиляцію приміщення.

 

2. Економія

Вартість 1 м2 стіни, з урахуванням всіх матеріалів і робіт, більш ніж на 50 % дешевше 1 м2 стіни з традиційних матеріалів, цегли або газобетону. Фундамент, за рахунок більш тонких стін, може мати ширину 30 см, а не 60 см, як при використанні традиційних матеріалів. Економія на матеріалах і роботі - очевидна: значне скорочення кількості необхідних матеріалів і техніки. Для будівництва котеджів не потрібні крани і самоскиди. Бригада з 3-4 чоловік зводить стіни одного поверху за 4-5 днів.

 

3. Міцність

Технологія ТЕРМОДІМ відноситься до монолітного залізобетонного будівництва. Згідно діючим на сьогодні нормам в Україні дозволено будівництво термодому висотою до 5-ти поверхів включно з використанням бетонних перекриттів великих розмірів і відповідної ваги. Забитий в стіну дюбель витримує навантаження до 70-80 кг, що дозволяє без будь-яких проблем вирішувати питання підвіски шаф, килимів і т.п.

 

4. Площа

Стіни з термоблоків майже в два рази тонші, ніж стандартні цегляні. За рахунок цього, внутрішня площа будинку стає більшою. Наприклад, при зведенні будинку 10х10 м при незмінних внутрішніх розмірах будівлі можна отримати до 15 м додаткової площі, а це - потенційна кімната.